چراغ ویلایی

ایده ای برای بکار گیری از چراغ ویلایی آویز

چراغ های آویز ویلایی نه تنها برای تعطیلات جشن زیبا و چشم نواز هستند. این چراغ های زیبا و روشن و مقرون به صرفه می توانند در هر فصلی که باشد، درخشش و لذت را به فضاهای بیرونی شما اضافه کنند

 

زندگی در فضای باز خود را با استفاده از چراغ آویز ویلایی پارک کالا روشن کنید.

 

با کمی تخیل و با هزینه کامل به صرفه، می توانید پاسیو و حیاط خلوت ویلایی خود را به یک خلوتگاه جادویی تبدیل کنید. عنصر کلیدی چراغ های آویز است – با سبک های مختلف از جمله چراغ های تیتان، چراغ آویز مایا، چراغ آویز آبتین، چراغ آویز هرمس، چراغ آویز شهاب و یا چراغ آویز… تقریباً تمام چراغ هایی از محصولات پارک کالا نسبت به هر چراغ فضای با بازار از نظر مصرف انرژی و مقاومت در شرایط آب و هوایی کارآمدتر هستند.

 

آویزان کردن چراغ‌های پارک کالا بر روی یک فضای ناهار خوری یا استخر در فضای باز از جلوه زیبا شگفت زده خواهید شد – و بدون شک می خواهید بیشتر اوقات در خارج از خانه استراحت کرده و سرگرم شوید.

 

چراغ آویز هرمس (ویلایی)

انواع چراغ آویز هرمس از محصولات روشنایی پارک کالا حسی صنعتی و جاودانه را به ویلا و خانه شما هدیه میدهد این چراغ ها را حتی میتوانید با استفاده از شاخه ای درخت آویزان کرده فضای تان را روشن بسازید تا یک محیط مهمانی عالی داشته باشید.

 

 

چراغ آویز آبتین (ویلایی)

اگر بعد از تاریکی هوا از محل نشستن در فضای باز استفاده نمی شود، این روش را (چراغ آویز آبتین) از محصولات روشنایی پارک کالا را برای نور آوردن امتحان کنید. ایده‌های ساده‌ای برای آویزان کردن چراغ‌های آویز بر روی یک محل نشستن/ناهارخوری در فضای باز ارائه می‌دهیم که با یک شیمینه کامل شده است. آیا شما از چراغ های آویز پارک کالا که  مقاوم در برابر آب و هوا (در پارک کالا موجود است) می‌خواهد.

 

چراغ آویز آرمیتا (ویلایی)

 

آیا فضای باز کافی دارید؟ برنت و کورتنی، تیم متخصص شبکه نورپردازی پارک کالا راهنما و وسایل روشنایی کامل  گام به گام آویزان کردن چراغ آویز  را ارائه می دهند. لوازم جانبی مهم؟ چراغ های مناسب! برای روشن نمودن یک چمن یا عرشه علف چمن، از باغ، ویلا و یا خانه شما، ما چراغ آویز آرمیتا را پیشنهاد می‌کنیم.

 

چراغ آویز آناهیتا (ویلایی)

از صفحه نمایش خود دور شوید و به جای آن یک برنامه روشن سازی باغ، خانه و یا ویلای تان را در فضای باز راه اندازی کنید. تنها چیزی که نیاز دارید راهنمای ما برای راه اندازی یک یک برنامه روشن سازی در فضای باز و چند چراغ آویز 

 

تزئینی آناهیتا برای تقویت محیط است. ما پیشنهاد می کنیم با چراغ های آناهیتا (موجود در پارک کالا) سبز شوید. این چراغ‌های زیبا و با رنگ گرم طوری طراحی شده‌اند که در شرایط آب‌وهوایی مقاومت کنند. و فضای شما را روشن

و جذاب تقریبا دایمی بسازند.

 

 

چراغ آویز ساینا (ویلایی)

 

با غوطه وری بعد از تاریکی هوا، عاشقانه را به زندگی روزمره خود بیاورید. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک استخر دارید، نورپردازی بالای سر به سبک مدرن و کلاسیک می تواند زیبایی و عملکرد را به شما اضافه کند. البته، هر برق در نزدیکی آب نیاز به احتیاط دارد، اما با چراغ های آویز مدل ساینا از محصولات روشنای پارک کالا نگران این موضوع نباشید.

 

چراغ آویز آراد (ویلایی)

 

شاخه های بسته بندی شده را فراموش کنید و کمی هرج و مرج خلاقانه به تجربه نورپردازی درختان خود اضافه کنید. یک ایده استفاده از چراغ های آویز آراد (موجود در پارک کالا) است که به صورت عمودی به پایین می چکد. نورهای سفید گرم در تمام طول سال زیبا به نظر می رسند و در میان شاخ و برگ می درخشند. از چراغ های آراد درباغ، ویلا خود، استفاده کنید تا ظاهری جذاب داشته باشید.

 

در پایان

 

ما اینجا هستیم تا احساس  روشنی با جذابیت را برای همه و در هر کجا ایجاد کنیم. هرآنچه برای روشنایی نیاز دارید را میتوانید با خاطر آسوده از صنایع نور پردازی پارک کالا انتخاب کنید. شما تجربه خرید خوبی خواهید داشت و محصولات و خدمات با کیفیتی مطابق با خط مشی جهانی دریافت خواهید کرد. پیشنهاد میکنیم از چراغ های آویز پارک کالا، برای برجسته کردن و دکوراسیون فضای باز استفاده کنید و مورد حسادت همه همسایگان خود قرار بگیرید.