چراغ دیواری حیاطی

چراغ دیواری حیاطی در فضای باز چیست؟

هر چراغی که برای نصب آن بر روی دیوار بیرونی طراحی شده باشد، یک چراغ دیواری حیاطی در فضای باز است. این چراغ ها  در صنایع روشنایی پارک کالا اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند. آنها برای ایجاد دید در مسیرها و مناطق بیرونی پس از غروب خورشید عالی هستند. ویژگی های این چراغ ها بستگی به برند و قیمت دارد . و طول عمر آنها نیز بر اساس این عوامل متفاوت خواهد بود.

 

 

چراغ حیاطی در صنایع روشنایی پارک کالا

برای کسانی که به دنبال یک چراغ دیواری حیاطی شیک هستند که زنگ نزند و در آزمون زمان مقاومت کند، صنایع روشنایی پارک کالا به شما کمک می کند تا در مورد بهترین چراغ دیواری حیاطی در فضای باز برای خانه خود تصمیمی آگاهانه بگیرید چراغهای ما دارای رتبه (ای پی) هستند به این معنی که در برابر هر آب و هوایی مقاومت می کنند.

چراغ دیواری حیاطی

کاربرد استفاده از این چراغها

چراغ‌ دیواری حیاطی که می‌توانند تقریباً روی هر سطح عمودی نصب شوند. یکی از متنوع‌ترین انواع نورپردازی منظره هستند که برای استفاده در باغ ،حیاط ، ویلا ،پاسیو و یا هر فضای باز دیگری عالی هستند. اگر به دنبال این نوع چراغها هستید که برای سال های آینده کار کند . زیرا ماندگاری و مقاومت طولانی دارند.

با استفاده از یکی از چراغهای دیواری حیاطی زیبای ما برای روشن کردن درب ورودی، ایوان یا حیاط خود، عظمت را به نمای بیرونی خود بیاورید. چراغ دیواری خیره کننده فضای باز ما بر اساس طرح‌های سنتی هستند که ظاهری لذت‌بخش و قدیمی دارند که برای صاحبان ثروتمند خانه‌های شهری و املاک روستایی ایجاد شده‌اند، بنابراین برای خانه‌های به سبک دورهمی در همه جا ایده‌آل هستند.

 

نور چراغ دیواری

متخصصان ما آموزش دیده اند تا به تصویر بزرگ نگاه کنند تا چراغ دیواری حیاطی در فضای باز طراحی کنند که تمام لایه های نورپردازی بیرونی، از جمله راهرو، مسیر، ویژگی های باغ و راهروها را در نظر می گیرد. برای خرید ارزان چراغ دیواری حیاطی میتوانید به سایت صنایع روشنایی پارک کالا مراجعه کنید و محصولات ما را با قیمتی مناسب تهیه نمایید.